Gjyla Çeliku, Kasamit: Populli s’po të do

Gjyla Çeliku, Kasamit: Populli s’po të do
Loading...

Flash lajme
Publikohen edhe mesazhe te reja te Vetëvendosjes 🙂
Individët që dorëhiqen sen s’paskan bo, tanë kohës n’viber, si haxhuzet.
N’realitet ky fenomeni i thashethemeve e shpifjeve është hit fenomen n’botë dhe sëmundje që t’len pa punë…
Individët e VV-së kurrë s’na argumentuan bindshëm, përpos mesazheve. Çka shkon mos u ktheft!
Te Levizja Besa ka argument: po dojn me m’largu sepse i humba zgjedhjet, ka ra elektorati dhe po du me nejt edhe pak se kam qejf… Ani de rri, po s’di populli a t’do?!!!

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar