Historia e Milotit dhe bashkëshortes së tij, sikur rrëfimi për të “Përhiturën”

Historia e Milotit dhe bashkëshortes së tij, sikur rrëfimi për të “Përhiturën”
Loading...

Për ‘Mirage’, Miloti ka folur për detajet rreth projektit të tij të fundit “Gajle” që e solli dje në duet me Genën.

Ndër të tjera, Miloti për herë të parë ka rrëfyer për jetën e tij private, nga momenti i njohjes me tashmë bashkëshorten e tij, Marigona Kurshumliu- Hasangjekaj, deri në martesë dhe kurorëzimin e dashurisë me dy fëmijë.

E kur jemi tek njohja, Miloti ka rrëfyer për takimin e parë me Marigonën, ngjarje kjo që i ngjante ‘Të përhiturës’.

Për të mësuar detaje rreth takimit interesant të Milotit me bashkëshorten, ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 3:22 dhe mësoni të vërtetën. /Lajmi.net/

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar