‘Humbur’ sjell fuqishëm Samanta Karavellën në “Kënga Magjike 2017”

‘Humbur’ sjell fuqishëm Samanta Karavellën në “Kënga Magjike 2017”
Loading...

Kënga e shumëpritur është publikuar dje dhe me këtë projekt këngëtarja konkurron në edicionin e sivjetmë të festivalit “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën është kujdesur Kledi Bahiti, për videon MaxProductional, ndërsa bashkëpunëtorët e tjerë janë Threedots dhe Darko Dimitrov.

Kënga është baladë dhe mund të cilësohet në mesin e këngëve konkurruese më të mira në këtë edicion të festivalit “Kënga Magjike”.

Kujtojmë që projekti që Samanta e kishte lansuar muaj më parë para “Humbur” është “Zemrën maje”. /Lajmi.net/

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar