Huqja e javës vjen nga derbi Monaco – PSG

Huqja e javës vjen nga derbi Monaco – PSG
Loading...

Në derbin mes Monacos dhe PSG-së, ka ndodhur huqja e kësaj jave.

Është gjermani Julian Draxler që ka dështuar të shënoi në portën e zbrazur.

Përndryshe PSG është duke udhëhequr 0-1./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar