I dashuri feston ditëlindjen, ja si u duk Çiljeta

I dashuri feston ditëlindjen, ja si u duk Çiljeta
Loading...

Alban Hoxha, portieri i Partizanit, ka festuar dje 30-vjetorin e lindjes, të cilin e ka kaluar mes miqve të mirë.

Në festë sigurisht që nuk mund të mungonte as partnerja e tij, Çiljeta, e cila ka shkëlqyer me një fustan të gjatë nude të shndritshëm.

Lajmi i lidhjes së Alban Hoxhës dhe Çiljetës u bë i ditur pak më shumë se një vit më parë.

cili

cili2

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar