Ilari Blasi shpërthen me puthjen “lesbike” në tv

Ilari Blasi shpërthen me puthjen “lesbike” në tv
Loading...

Nëse ajo e Grande Fratello Vio ishte një edicion “me puthje”, nuk mund të ishte më pak takimi i ish-prezantueseve të emisionit “Verissimo” në “Canale 5” në Itali.

Ato që kanë nxehur gjakrat kanë qenë dy moderatoret, Ilari Blasi dhe Silvia Tpffanin, të cilat kanë shkëmbyer një “puthje pasiononte dhe të çmendur” në publik.

Në pak minuta fotoja ka thithur me qindra e mijëra ‘like’ në rrjetet sociale. Bie në sy “shpërthimi i bashkëshortes së ish-kapitenit të Romës, Françesko Toti, e cila në daljet e saj televizive nuk përbën lajm me skena të tilla.

10 dhjetor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar