Ilda Bejleri ka një kërkesë, Odise Roshi përgjigjet i pari dhe i thotë…

Ilda Bejleri ka një kërkesë, Odise Roshi përgjigjet i pari dhe i thotë…
Loading...

Gjithashtu, në përshkrimin e fotos, ajo ka shtuar: “Më çoni në ujë…”

Një koment nuk e ka lënë pa dhënë, edhe sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Odise Roshi. Ndoshta mes tyre ka ndonjë ndjenjë, por ky është komenti i Roshit: “Bukuroshja ime…”

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar