Interi rrëmben kreun në Serie A

Interi rrëmben kreun në Serie A
Loading...

Me fitoren 1:3 në udhëtim te Cagliari në kuadër të xhiros së 14-të, skuadra neroazure është pozicionuar në vendin e parë, me një ndeshje më shumë të zhvilluar se Napoli.

Interi arriti të merr pikë të plota në udhëtim te Cagliari, me dy gola të shënuara nga sulmuesi Icardi dhe një gol të shënuar nga reprezentuesi kroat, Brozovic.

Golin e vetëm për vendasit e shënoi Pavoletti.

Me këtë fitore, Interi numëron 36 pikë, një më shumë se Napoli./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar