Ironizon Olti Curri- Këtë kostum dua të ma qepësh!

Ironizon Olti Curri- Këtë kostum dua të ma qepësh!
Loading...

Bashkëshortja e Erion Veliajt, Ajola Xoxa është bërë objekt i kritikave pas postimit në Instagram ku thoshte se fustanin që kishte veshur e kishte qepur gjyshja, ndërkohë që ky model është i njëjti me një prodhim të D&G, që kushton gati 2 mijë euro.

Disa i ka irrituar e disa të tjerë i ka bërë të qeshin ky fakt. Ndërsa Olti Curri ka një kërkesë të veçantë për Ajolën dhe gjyshen e saj.

“Gjyshja Ajoles, mirmëngjes.

Ja një kostum të tillë dua të më qepësh . Tom Ford 5.470$, masa XL. Ishalla ma bën deri të dielën ta vesh te Gjebrea…puç”- shkruan ai në faqen e tij në Facebook.1auto_ajola_xoxa1476560498-300x300

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar