Ish kryetari i Lëvizjes BESA ditën proklamon vlera pro-perendimore, ndërsa natën merr koordinohet nga ekstremistet e Çairit

Ish kryetari i Lëvizjes BESA ditën proklamon vlera pro-perendimore, ndërsa natën merr koordinohet nga ekstremistet e Çairit
Loading...

I shkarkuari i partisë së Lëvizjes Besa, Bilall Kasami,  fill pas shkarkimit të tij nisi të bëj propagandë si ‘’ Pollati i Luginës së Ujqëve’’, duke demoluar dhe thyer selinë e Lëvizjes Besa në Shkup, bashkë me ekstremistët  e Çairit, të njohur si mjekrat. I njëjti, po sillet kontrovers me vetveten duke qenë njëherë europian e njëherë ekstremist vehabist.

Askush nuk po mund ta kuptoj sot të shkarkuarin e Besës, se si po sillet apo dikush po e dirigjon, që ditën të jetë europian ndërsa natën vehabist duke thyer selinë e partisë bashkë me grupin ekstremist të njohur si mjekrat e Çairit!

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar