Ivanka Trump, në mbrojtje të vajzës së Obamës

Ivanka Trump, në mbrojtje të vajzës së Obamës
Loading...

Pak ditë më parë fotot e vajzës së ish-presidentit të SHBA, Barack Obama, Malia e cila shihej duke puthur një djalë bënë xhiron e botës.

Të gjitha mediat nisën të gërmonin dhe nuk reshtën derisa zbuluan edhe identitetin e djaloshit me të cilin po puthej vajza e ish presidenti, një britanik që rezultonte të kishte një lidhje edhe me familjen mbretërore.

Të shumtë ishin ata që menjëherë e gjykuan vajzën  e ish presidentit por nuk munguan as ata që i dolën në mbrojtje. Një prej tyre është edhe vajza e presidentit aktual të SHBA, Ivanka Trump i ka dalë në krah Malias duke kërkuar nga media që ta lënë të qetë.

“Është vetëm një 19-vjeçare që po puthet me një djalë, ka nevojë për jetën e saj private”, shkruan në Twitter Ivanka.

25 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar