Ja çfarë i bën vajza e vogël edukatores në kopsht

Ja çfarë i bën vajza e vogël edukatores në kopsht
Loading...

 

Stafi i kopshtit menjëherë informoi policinë, e cila kishte ndërhyri menjëherë për të marrë dozën e hashashit. Më pas policia shkoi në banesën e prindërve të vogëlushes.

Në banesë ishte babai dhe gjatë kontrollit, agjentët e policisë sekuestruan edhe 2 gram të tjera marijuanë. 31–vjeçari me kombësi nigeriane, po hetohet në gjendje të lirë nën akuzën e posedimit të lëndës narkotike.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar