Ja çfarë nuk u kursen kurrë fëmijëve Valbona Selimllari, rrëfimi i ish miss-it si nënë (Video)

Ja çfarë nuk u kursen kurrë fëmijëve Valbona Selimllari, rrëfimi i ish miss-it si nënë (Video)
Loading...

Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari, ishte e ftuar në emisionin më të ri në “InTv” për të rrëfyer disa detaje të jetës së saj para dhe pas kamerave.

Edhe pse gjithmonë ka qenë e rezervuar kur vjen puna për të ruajtur privatësinë e saj, Valbona ka ndarë disa detaje sa i përket të qenit mama.

“Nëse diçka nuk i mungon fëmijëve të mi është dashuria, atë nuk ua kursej kurrë”, tregon bukuroshja shqiptare, e cila pranon se si mami është pak e rreptë. (minuti 21:45)

Çfarë ka rrëfyer më shumë Selimllari për familjen e saj?

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar