Ja çfarë thanë artistët pas koncertit “Thank You USA”

Ja çfarë thanë artistët pas koncertit “Thank You USA”
Loading...

Si çdo herë, edhe këtë vit, ishin mbledhur emra të njohur të estradës për të kënduar në nderë të falënderimmit të SHBA-ve.

Ekipi i emisionit ‘Mirage’ ishte i pranishëm në sheshin “Skënderbeu” për të parë nga afër çdo zhvillim nga ai koncert.

Pasi përfunduan performancat e tyre, disa prej artistëve kanë dhënë deklaratë në lidhje me koncertin “Thank You USA” dhe atë se përse duhet falënderuar Amerikën.

Në videon e mëposhtme mund të kuptoni se çka tha Shkurte Fejza, Gresa Behluli, Robert Berisha, Shkenda Dubova, Loreta Kaçka, Ronela Hajati, Young Zerka dhe Skerdi; për koncertin që mbahet për nderë të kontributit që Amerika ka dhënë për ne. /Lajmi.net/

 

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar