Ja çka bënë Gold AG një orë pas publikimit të këngës së re

Ja çka bënë Gold AG një orë pas publikimit të këngës së re
Loading...

Kënga është bërë enkas për dëshmorin Ali Ajeti dhe mban titullin me emrin e tij ndërsa u lëshua për nder të festës së Flamurit ’28 nëntorit’, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor në minutat e parë të publikimit u pëlqye shumë nga publiku ndërsa kjo u dëshmu një orë pas publikimit edhe ‘live’ ku ai po performon në Langenfeld të Gjermanisë.

Një numër  i madh i njerzve po e përkrahin atë teksa po e këngën e re./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar