Ja çka do ndiqni sonte në ‘Mirage’

Ja çka do ndiqni sonte në ‘Mirage’
Loading...
screenshot_3

Duke filluar nga ora 19:00, në faqen e lajmi.net, ky emision i shoubizit shqiptar sjell këto materiale:

Stupcat me marrëveshje të re me ‘Gjirafa’ këto janë të rejat e tyre;

Vox Pop: A e shikojnë serialin ‘O sa mirë’ dhe cilin aktor të serialit e pëlqejnë?! Përgjigjen qytetarët;

Milot Hasangjekaj(Bigem) me intervistë ekskluzive rreth projektit të ri dhe jetës private;

Konurrenca mes reperëve shqiptarë, miqësitë, ‘dissat’ dhe bashkëpunimet mes tyre.

Koncerti i ‘Thank You USA’ në Prishtinë, ja cilët këngëtarë morën pjesë;

Në rubrikën ‘Kë Zgjedh?!’ përgjigjet Besa Gashi;

Më pas, këto intervista dhe storie mund t’i shikoni në kanalin zyrtar në Youtube të lajmi.net

‘Mirage’ është emision me Aurora Amerllahun./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar