Ja ku dëshirojnë të jenë Teuta dhe Tara

Ja ku dëshirojnë të jenë Teuta dhe Tara
Loading...

Por, i fundit me Tarën, për aktoren Teuta Krasniqi është i veçantë për shkak të momentit dhe shkrimit, shkruan lajmi.net

Në këtë imazh, nënë e bijë dukeshin pranë njëra- tjetrës mjaft të lumtura.

“Të jemi së bashku është vendi ynë i preferuar, janë fjalët e Teutës lënë fotos.

Të tilla, urojmë të jenë gjithmonë./Lajmi.net/

screenshot_1

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar