Ja kur publikohet ‘Humbur’ e Samantës

Ja kur publikohet ‘Humbur’ e Samantës
Loading...

Kënga mbanë titullin “Humbur” dhe e sjell këngëtaren në festivalin e këngës “Kënga Magjike 2017”, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, Samanta ka bërë të ditur se kënga e saj më e re do të lansohet sonte (e diel) në orën 18:00.

Po ashtu, ajo ka bërë të ditur edhe bashkëpunëtorët e saj në këtë projekt që janë: Darko Dimitrov, Kledi Bahiti, MaxProductional, ThreedotsProductional si dhe Joni Peci.

Projekti i fundit nga Samanta është “Zemren maje”, këngë kjo që u publikua në muajin korrik dhe u prit mirë nga publiku. /Lajmi.net/

Neser/ 18:00 / Humbur #kengamagjike2017 #tvklan

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar