Ja kush e puthi vajzën e Barack Obamës

Ja kush e puthi vajzën e Barack Obamës
Loading...

Vajza e ish-presidentit të SHBA-ve, Barack Obama është parë duke u puthur me një djalë të panjohur për publikun.

Por, revista e mirënjohur britanike Daily Mail ka zbuluar identitetin e djaloshit që i rrëmbeu zemrën Malias.

Sipas këtij mediumi, ai është 19-vjeçari, Rory Farquharson, i cili vjen nga Britania e Madhe, shkruan Telegrafi.

Djaloshi studion në të po të njëjtin universitet si Malia, e cila është regjistruar këtë vit në Harvard.

Djaloshi 19-vjeçar i përket një familje të investuesve në banka dhe ka lidhje me familjen mbretërore britanike pasi që është kushëri me mbretëreshën e Buckingham Palacet.

Vlen të theksohet se miqtë, djaloshin e përshkruajnë si person që nuk është stabil në lidhje dhe se shumë shpesh i ndërron të dashurat.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar