Jennifer Lopez, më se e lumtur në krahët e të dashurit

Jennifer Lopez, më se e lumtur në krahët e të dashurit
Loading...

Jennifer Lopez është në formën e saj më të mirë, edhe pse në moshën 48-vjeçare. Prej 11 muajsh J.Lo po shijon historinë e dashurisë me Alex Rodriguez dhe duket se kjo lidhje e bën me të vërtetë të lumtur.

Këngëtarja së fundi ka postuar një foto në Instagram ku shihet në krahët e të dashurit të saj 6 vjet më të ri në moshë ku duket shumë e kënaqur.

28 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar