Jeton jashtë Kosovës por këtë gjë nuk e lë Granit Xhaka

Jeton jashtë Kosovës por këtë gjë nuk e lë Granit Xhaka
Loading...

Por, Granit Xhaka nuk e ka harruar një traditë që tashmë është bërë shqiptare, shkruan lajmi.net

Fjala është për pirjen e çajit të zi, që njihet si ‘çaj rusi’.

Ai në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se po pinte çaj me nënën dhe gruan e tij!

Me këtë gjë, edhe njëherë Graniti e dëshmoi se kilometrat dhe vendi ku rri nuk e përcaktojnë formën e jetesës./Lajmi.net/

23998243_2430412300517590_807391588_o

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar