Jo zyrtarisht mësohet se Visar Ganiu ka dhënë dorëheqje

Jo zyrtarisht mësohet se Visar Ganiu ka dhënë dorëheqje
Loading...

Pamundesia per te zbatu programin “Kontrata”, mospasja e nje keshilli stabil, shantazhimi nga ana e LSDM-se, pasiqe dihet boterisht se Ganiun e bene kryetar LSDM-ja dhe tash ata

I kerkojne hise ne qeverisje, hapesira e vogel per veprim, si dhe bandat e trasheguara nga pushtetet e kaluara ne Cair flitet se ishin nder shkaqet qe e kane dergu ne iden e dhenies se doreheqjes nga posti i kryetarit.

Sipas burimeve te aferta me komunen, flitet se jo vetem njehere, por disa here ka dhene idene per doreheqje, por mosdeponoimin nga ana e administrates se komunes si dhe mospranimi nga ana e kryesise se parties ka bere qe Ganiu te ngelet ende kryetar.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar