Juve në epërsi, Higuain shënon dhe feston kundër Napolit

Juve në epërsi, Higuain shënon dhe feston kundër Napolit
Loading...

‘Zonja e Vjetër’ po avancon 0-1 në udhëtim te Napoli.

Është sulmuesi Gonzalo Higuain që ka shënuar në minutën e 13-të.

Për dallim nga sezoni i kaluar, Higuain kësaj here vendosi të festojë golin që i shënoi ish skuadrës së tij.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar