Juventus – Barcelona, ja çfarë ndodhi pas ndeshjes në Torino

Juventus – Barcelona, ja çfarë ndodhi pas ndeshjes në Torino
Loading...

Barcelona luajti pa gola në udhëtim te Juventus në ndeshjen e së mërkurës në Ligën e Kampionëve.

Por, krerët e klubit zhvilluan takim pozitiv pas ndeshjes me menaxherin e mbrojtësit Gerard Pique.

“Mundo Deportivo” shkruan se palët janë afër marrëveshjes për vazhdimin e kontratës së Piques në Camp Nou, përcjell “lajmi.net”.

Pique bëri një paraqitje të mirë dhe vazhdon të jetë një prej futbollistëve kryesorë te skuadra e Barcelonës. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar