Kaka: Kjo i duhet Milanit për të luftuar për tituj

Kaka: Kjo i duhet Milanit për të luftuar për tituj
Loading...

Leite Kaka ka këshilluar Milanin të punojë për t’u zhvilluar në ekip konkurrent për tituj.

Ylli brazilian përcolli ndeshjen kundër Austria Vjenës në Europa League.

Dhe, u shpreh i kënaqur nga paraqitja e ekipit në fitoren 5:1.

“Është një Milan i ri, duhet të zhvillohet. Paraqitja në një garë evropiane është mjaft shumë tani për tani”, u shpreh Kaka, përcjell “lajmi.net”.

“Andre Silva më pëlqen shumë, është futbollist shumë i mirë, ka të ardhme të ndritur. Do të mund të luante edhe në Milanin e kohës time”, theksoi braziliani. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar