Kandidati i LSDM-së, Hadi Osmani: “Edhe 10 herë me e rreh Zijadin Selën nuk po mbushet me mend”!!!

Kandidati i LSDM-së, Hadi Osmani: “Edhe 10 herë me e rreh Zijadin Selën nuk po mbushet me mend”!!!
Loading...

Ja çfar shkruan Hadi Osmani, duke e ndjekur debatin e Ziadin Selës në Alsat-M

“Publicisti” i dikurshëm dhe kandidati i
LSDM për Komunën e Likovës Hadi Osmani, ka shpërthyer në statusin e tij në FB, duke ndjekur Ziadin Selën në emision debativ Rruga Drejt, ai ka befasuar miqtë e tij ne facebookun e tij duke shkruar: “Edhe 10 herë me e rreh Zijadin Selën nuk po mbushet me mend”,

Përbdryshe Hadi Osmani si Kanditat i LSDM për komunën e Likovës arriti ti siguroj vetëm 1% nga totali dhe u rradhit i fundit në garën e kandidatëve per Kryetar Komune për Likovë.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar