Kaq paguhet Artiola Toska për një dasmë

Kaq paguhet Artiola Toska për një dasmë
Loading...

Përflitet se Artjola është një ndër më të paguarat nëpër dasma e lidhur me këtë e pyetur nga Ermal Mamaqi se sa merr për një dasmë, Artjola u shpreh se më shumë ka dalë nami sesa është e vërtet.

“Zakonisht nëpër dasmat e Shqipërisë së mesme, funksionon me bakshishe. Dhe sikur edhe 200 mijë lekë të hidhen, kur hidhen të thyera duket sikur sa lekë janë hedhur, kështu që nuk hyj tek më të paguarit”, u shpreh Artjola, shkruan xing.al.

“Por sigurisht hyj tek të paguarit mirë sepse përderisa këndoj live 5 deri 6 orë, ka raste edhe 7-8 orë, edhe vlerësimi duhet të jetë i lartë”, përfundoi këngëtarja.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar