Kastro Zizo ‘akuzon’ Jonida Vokshin: Më ke kopjuar

Kastro Zizo ‘akuzon’ Jonida Vokshin: Më ke kopjuar
Loading...

Kantautori Kastro Zizo ka publikuar në Instagram një foto nga emisioni “Thurrje”.

Në këtë foto shfaqet moderatorja Jonida Vokshi dhe sipas Kastros ajo I ka “kopjuar” stilin e veshjes. Sonte Jonida Vokshi me kopjoi ngjyren, stilin, menyren time fisnike te veshjes! ose ja kopjova une…,përfundon postimi i Zizos./Gazeta Express/

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar