Këshilltari komunal i Lëvizjes BESA në Çair, Daim Luçi reagon: Edhe si vjet Komuna e Çairit ndër komunat me pa-pastërti të madhe publike

Këshilltari komunal i Lëvizjes BESA  në Çair, Daim Luçi reagon: Edhe si vjet Komuna e Çairit ndër komunat me pa-pastërti të madhe publike
Loading...

Këshilltari komunal i Lëvizjes BESA në Çair, Daim Luçi reagon për pa-pastërtinë publike në Çair dhe gjendjen e mjerueshme të mbeturinave nëpër komunën e Çairit, ja postimi i tij i plotë në rrjetin social:

 

 

 

 

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar