Kështu duket renditja në La Liga pas barazimit mes Valenicas dhe Barcës

Kështu duket renditja në La Liga pas barazimit mes Valenicas dhe Barcës
Loading...

Derbi i xhiros së 13-të të La Ligas nuk ka dhuruar fitues, përkundër shumë mundësive për të shënuar nga të dy skuadrat.

Edhe pas këtij barazimi, Barcelona mbetet lidere në La Liga, me 35 pikë, katër më shumë se Valencia.

Real Madrid zë vendin e katërt, me tetë pikë më pak se Barcelona./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar