Kështu e komenton Zidane fitoren e vështirë të Real Madridit

Kështu e komenton Zidane fitoren e vështirë të Real Madridit
Loading...

Real Madrid në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 13-të të La Ligas, ka mposhtur 3:2 Malagan në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’.

“Pjesa e dytë ishte e vështirë. Ne jemi të lumtur me rezultatin. Kur skuadrat vijnë këtu luajnë shumë mirë, dhe nëse ne luajmë siç luajtëm sot, ndodh kjo që na ndodhi sot”, ka deklaruar Zidane.

“Ata markuan mirë Ronaldon dhe Benzeman. Por tani të mendojmë pozitivisht, ne morëm tre pikët, por tjera herë duhet të luajmë më mirë”, ka shtuar ai./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar