Kështu e uron babai i Dua Lipës, Shpend Ahmetin për fitoren

Kështu e uron babai i Dua Lipës, Shpend Ahmetin për fitoren
Loading...

Ai ka uruar Shpend Ahmetin pasi fitoi edhe një mandat si kryetar i Komunës së Prishtinës, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e tij në Instagram, Dukagjini ka postuar një foto në të cilën shihet bashkë me Duan dhe Shpendin, e me këtë imazh ai ka shfrytëzuar rastin ta urojë atë.

“Urime për kryetarin tonë @shpend34 për ri-zgjedhjen e tij.”, ka shkruar ndër të tjera babai i këngëtares mbi fotografi.

Kujtojmë që vitin e kaluar Dua Lipa ka mbajtur koncert në Prishtinë, kurse babai i saj e kishte shoqëruar. /Lajmi.net/

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar