Këto janë fjalët e Getinjos për kunatën e tij

Këto janë fjalët e Getinjos për kunatën e tij
Loading...
Getinjo ishte i ftuar në emisionin “Mirage”, në të cilën foli për projektin e tij të fundit “Mucho dinero”, planet për të ardhmen si dhe për jetën private.

Meqenëse kohën e fundit vëllai i tij, Mozzik ka qenë shumë i përfolur për lidhjen me Loredanën, Getinjo u pyet edhe për raportin që ka me kunatën.

Duke treguar edhe si i duken dyshja si çift, Getinjo tregon se a kanë raporte të mira me Loredanën.

Për të kuptuar se çfarë tha reperi për Loredanën, ndiqeni storien në videon e mëposhtme dhe nga minuta 3:45 mësoni të vërtetën. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar