Këto të reja solli emisioni “Mirage” sonte

Këto të reja solli emisioni “Mirage” sonte
Loading...

Këtë javë, në “Mirage” patët mundësi të mësoni për:

Stupcat me marrëveshje të re me ‘Gjirafa’, këto janë të rejat e tyre;

VoxPop: A e shikoni serialin ‘O sa mirë’ dhe cilin aktor të serialit e pëlqeni?! Përgjigjen qytetarët;

Milot Hasangjekaj(Bigem) me intervistë ekskluzive rreth projektit të ri dhe jetës private;

Konurrenca mes reperëve shqiptarë, miqësitë, ‘dissat’ dhe bashkëpunimet mes tyre;

Koncerti i ‘Thank You USA’ në Prishtinë, ja cilët këngëtarë morën pjesë;

Në rubrikën ‘Kë Zgjedh?!’ përgjigjet Besa Gashi;

Të gjitha këto materiale mund t’i shikoni në videot e mëposhtme. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar