Këto të reja solli sonte emisioni “Mirage”

Këto të reja solli sonte emisioni “Mirage”
Loading...

Këtë javë, në “Mirage” patët mundësi të mësoni për:

Festimi i 28 Nëntorit në Prishtinë, atmosfera nga “Duplex Club” me DJ Blunt dhe Real1

Vox Pop: Cila këngë shqipe me motive patriotike iu pëlqen më shumë?! Përgjigjen qytetarët;

Fero flet për raportin me Baby G dhe për raportet me reperët tjerë

Violeta Kajtazi rrëfen jetën private

Alban Mehmeti flet për jëtën private, zbulon gjininë e fëmijës së dytë

Në rubrikën ‘Kë Zgjedh?!’ përgjigjet Gold AG;

Të gjitha këto materiale mund t’i shikoni në videot e mëposhtme. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar