Kim Kardashian tregon hiret ne kopertinë (Foto)

Kim Kardashian tregon hiret ne kopertinë (Foto)
Loading...

Ajo është një yll me famë mbarëbotërore. Dhe Kim Kardashian dëshmoi edhe një herë se ndikimi i figurës së saj është global teksa pozoi për kopertinën e dhjetorit të revistës spanjolle ‘S Moda’.

Në foton bardhë e zi, 37-vjeçarja tregon hiret e saj me një fustan lëkure në ngjyrë të zezë që i zbulon shpatullat dhe këmbët, ndërkohë që shihet tek mban në qafë një ‘choker’ të zi lëkure me një lule të madhe.

14 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar