Kjo është fotografia më e pëlqyer në Instagram për vitin 2017

Kjo është fotografia më e pëlqyer në Instagram për vitin 2017
Loading...

Rezultatet e nxjerra tregojnë se foshnjet kanë pushtuar atë në këtë vit.

Fotografia më e pëlqyer është ajo e këngëtares Beyonce, në kohën sa ishte shtatzënë, shkruan Independent, përcjellë Klan Kosova.

Ajo ka marrë 11 milionë e 100 mijë pëlqime dhe 546 mijë e 600 komente duke marrë primatin e fotografisë më të pëlqyer për këtë vit.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Teknologji

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar