Kjo ishte atmosfera në 105 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë në Prishtinë

Kjo ishte atmosfera në 105 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë në Prishtinë
Loading...

Edhe këtë vit si çdo herë tjetër, kjo festë u shënua me organizime të ndryshme në të gjitha qytetet shqiptare.

E njësoj u festua edhe në kryeqytetin e Kosovës, ku në mbrëmje ishin të mbushura të gjitha klubet në të cilat atmosfera ishte në maksimum.

Ekipi i emisionit “Mirage” ishte i pranishëm në “Duplex Club” për të parë nga afër atmosferën që zhvillohej në atë vend.

Nën ritmet e këngëve nga Dj Blunt dhe Real 1, u festua deri në orët e vona dhe gjithçka ishte me motive kombëtare.

Për të parë se si u festua atë natë në këtë klub, klikoni videon në linkun e mëposhtëm. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar