Kjo pyetje e nervozoi sot Panuccin në konferencën për shtyp

Kjo pyetje e nervozoi sot Panuccin në konferencën për shtyp
Loading...
Nëse në grumbullimin e parë bëri shembull Cikalleshin e Xhakën dhe në vijim kërkon respekt për Kombëtaren duke e cilësuar si gjënë më serioze të mundshme, gjatë konferencës së djeshme, tekniku ka dhënë përgjigje disi ndryshe nga kjo linjë e deklaruar prej tij.
Në konferencën për shtyp të zhvilluar në ambientet e institucionit të futbollit në vend, Kristian Panuçi u pyet në lidhje me ftesën për Naser Alijin, një futbollist pa skuadër, krahasuar me një sërë alternativash që mund t’u jepej një shans për t’u testuar.
Pasi dha disa prej argumenteve të përsëritur se është një futbollist tek i cili beson shumë, Panuçi nervozohet dhe shprehet: “Alijin e marr se më pëlqen. Do ta marr edhe nëse është pa skuadër”.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar