Koln befason Arsenalin, Lazio dhe Vitesse e Rashicës ndajnë pikët

Koln befason Arsenalin, Lazio dhe Vitesse e Rashicës ndajnë pikët
Loading...

Skuadra gjermane, në ndeshjen e xhiros së pestë së fazës së grupeve të Ligës së Evropës, ka mposhtur minimalisht Arsenalin.

Golin i vetëm i kësaj ndeshje, u shënua në minutën e 62’.

Ishte Guirassy që në minutën e 62’ mposhti nga penalltia Arsenalin, për fitoren e dytë të Koln në këtë garë.

Arsenal pavarësisht humbjes, ka siguruar kalimin në fazës tjetër të kësaj gare.

Në ndeshjen tjetër të zhvilluar në këtë orar, Lazio e Strakoshas ka barazuar 1:1 me Vitessen e Milot Rashicës./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar