Komenti i Zerkës në fotografinë e Ronelës la pa fjalë të gjithë

Komenti i Zerkës në fotografinë e Ronelës la pa fjalë të gjithë
Loading...

Edhe pse asnjëherë nuk e kanë pranuar lidhjen, dyshja shihen shumë shpesh bashkë sidomos në koncerte, shkruan lajmi.net.

Young Zerka dhe Ronela Hajati kanë qenë mbrëmë të ftuar në koncertin “Thank You USA”, ku performuan bashkë në skenë.

E një fotografi nga ajo performancë, Ronela e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, duke i lënë mbishkrimin “Degjo se ashtu nje muhabet @youngzerka ?”.

Por, komenti i Zerkës mbi këtë fotografi ishte epik, pasi ai i komentoi si një fans duke i shkruar “Sa bukur dy ⭐️⭐️?”. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar