Kompania e transportit me trena kërkon falje për një arsye interesante

Kompania e transportit me trena kërkon falje për një arsye interesante
Loading...

Menaxhmenti i linjës Tsukuba Express që niset nga Tokyo për në Tsukuba dhe anasjelltas kanë thënë që “kërkojnë falje sinqerisht për problemet e shkaktuara” .

Përmes një deklarate është bërë e ditur që orari i nisjes së këtij treni ishte në 09:44:40 ne kohe lokale, mirëpo është nisur në 09:44:20.

Shumë nga përdoruesit e rrjeteve social si dhe mediat kanë reaguar në mënyrë të çuditshme për këtë kërkim falje.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Auto

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar