Komuna e Zhelinës mbështet protestat për Almirin (FOTO)

Komuna e Zhelinës mbështet protestat për Almirin (FOTO)
Loading...

Sot përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në facebook kryetari i Komunës së Zhelinës, Blerim Sejdiu, ka shprehur mbështetjen e tij për protestat të cilat do të mbahen për Almirin e vogël nesër para godinës së qeverisë.

Kjo përkrahje e Komunës së Zhelinës vjen në vazhdën përkrahjeve të shumta nga parti politike dhe fytyra të shumta publike ku kërkohet drejtësi për rastin e Almirit të vogël.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar