Krisma armësh te selia e BDI-së

Krisma armësh te selia e BDI-së
Loading...

Para pak çastesh para selisë së BDI-së ka ndodhur një zënkë, që ka kaluar në gjuatje me armë.

Thuhet se sulmi është bërë për shkak të disa emërimeve që i ka bërë zv./kryeminsitri Hazbi Lika, por me të cilat nuk ka qenë i kënaqur Ali Ahmeti.

Deri tash ka informacione për së paku një të plagosur dhe një të arrestuar, por nuk dihet a ka të vrarë.

Kjo është diçka e pritshme dhe, sipas shumë analistëve, do të shtohen deri në mbajtjen e kongresit të BDI-së.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar