Kryetari Gashi, kemi ngritur akuzë për falsifikim të dokumentëve, pjesa e vogël e të pakënaqurve i kanë ndihmuar BDI-së në këshillat komunal

Kryetari Gashi, kemi ngritur akuzë për falsifikim të dokumentëve, pjesa e vogël e të pakënaqurve i kanë ndihmuar BDI-së në këshillat komunal
Loading...

Sonte në emisonin Politicus ka qenë i ftuar Kryetari i Lëvizjes Besa, Afrim Gashi, ku deklaroj se ende jemi në proces gjyqësor dhe se ky vendimi fundit ke i Gjykatës në shkallë të parë ende nuk kemi vendim të shkallës dytë të Gjykatës së Apelit.
Ai më tej shtoi se kemi ngritur edhe akuzë për falsifikim të dokumentëve

 

Sipas Gashit pjesa e vogël e pakënaqur që është larguar nga BESA me ish – kryetarin, këshilltarët komunal të tyre si në Tetovë, Tearcë e Çair i kanë ndihmuar BDI-së.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar