Kryetari Gashi, Lëvizja BESA ka dalë në skenë si shpresë për shqiptarët në Maqedoni

Kryetari Gashi, Lëvizja BESA ka dalë në skenë si shpresë për shqiptarët në Maqedoni
Loading...

Kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, sonte në emisionin Politicus në TV GLOBI deklaroj se Lëvizja BESA ka dalur në skenë si shpresë për shqiptarët në Maqedoni dhe se kjo ishte nevoj për shqiptarët pasi që shqiptarët nuk ishin të përfaqësuar ashtu siç duhet në skenën politike.
Ai më tej shtoi se Lëvizja BESA ishte në një periudhe të gripit dhe se kjo shumë lehtë u kalua dhe tani ne vazhdojmë rrugën tonë politike.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar