Kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, takoi kryeministrën e Britanisë së Madhe, Teresa Mej

Kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, takoi kryeministrën e Britanisë së Madhe, Teresa Mej
Loading...

Gjatë takimit me kryeministren e Britanisë së Madhe, Teresa Mej, bashkëbiseduam miqësisht për të ardhmen euro-atlantike të vendit, me ç’rast shpreha gatishmërinë dhe përkushtimin e Lëvizjes BESA për ta ndihmuar këtë proces, duke i përkahur reformat e domosdoshme që do të na shpiejnë në NATO dhe BE.

 

 

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar