Kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi u takua me Komisionerin e BE-së Johannes Hahn

Kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi u takua me Komisionerin e BE-së Johannes Hahn
Loading...

 

Sot kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi ka zhvilluar takim me komisionerin e BE-së, Johannes Hahn pas raportit të pastër që u prezantua dje nga Komisioni Europian. Në këtë takim, kryetari Gashi ka falënderuar komisionerin Johannes Hahn për raportin pozitiv dhe rekomandimin për fillimin e bisedimeve me Bashkimin Europian.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar