Kush do ta besonte? French Montana këndon “Shotën” në Dubai

Kush do ta besonte? French Montana këndon “Shotën” në Dubai
Loading...

Akoma dhe më befasues është momenti kur ti je në një club në Dubai, në koncertin e një këngëtari të njohur kudo në botë, dhe papritur dëgjon një këngë shqiptare dhe me motive tradicionale madje, shkruan Blitz.al.

Mbrëmjen e  djeshme diçka e tillë i ka ndodhur biznesmenit të njohur, Fatmir Hysenbelliu. Ai ka qenë duke festuar me miqtë e tij në një club në Dubai në të cilin ka qenë duke performuar reperi i njohur French Montana.

Një moment, në një nga videot që Hysenbelliu ka publikuar dëgjohet që në sfond po luhet kënga “Shota” e Dj Blunt dhe Real One ndërkohë që Montana po brohoret në skenë.

Fatmir Hysenbelliu dhe miqtë e tij shfaqen tejet të entuziazmuar duke mbajtur në duar shishet e shampanjës dhe duke filmuar një moment të tillë. E kujt ja merrte mendja se Montana do të këndonte nën ritmet e një kënge shqiptare.

http://blitz.al/wp-content/uploads/2017/11/InShot_20171124_180141137.mp4?_=1

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar