Kush është Kali i Trojës brenda opozitës

Kush është Kali i Trojës brenda opozitës
Loading...

Te merresh dhe akuzosh vazhdimisht, ama e potencoj vazhdimisht vetem partite kundershtare opozitare shqiptare, dhe te krekosesh se je kinse kunder qeverise BDI-VMRO, nuk te beson as naivi më i madh.
Ne kete rast ka dy dilema te vetme: Ose je i zene per bishti nga partite ne qeveri BDI-VMRO, ose je krijuar si Kal Troje, per ta lozur rolin e percaresit te opozites shqiptare.
Pra, ne te dyja rastet (edhe ne variantin e pare edhe ne te dytin), ujin e çon ne Mullirin e partive ne qeveri: BDI-VMRO.
P.S. Shqiptaret “e shkrete” presin bashkimin e opozites!!!! O, Zot!
“, – kështu ka shkruar publicisti i mirënjohur dhe botuesi i Gazetës Lajm, Fejzi Hajdari.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar